albachat

Wednesday, April 23, 2014

Lidhje

Ne kete faqe do ti gjeni te gjitha humoret me te reja si Stupcat 2014, o sa mire 2014, Stresat, Emisioni 3nt, serialet turke me perkthim ne gjuhen shqipe, Seriali Me Fal Beni Affet, Dashuri e Ndaluar, Karadayi, Iffet, Lugina e Ujqerve, Flaka e Maleve, Yll Deti, Utteran, Nikita, Filma Aksion

Seriale Shqip, Dhe seriale te Huja me perkthim Shqip, Ejashiko Seriali Komedi Shqip O sa Mire me Artist Nga trevat Shqiptare Artist Nga Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Presheva, Ilirida, Dardania, Tetova, Epizodi 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, Arifikmeti, O Sa Mire Pjesa me e re, Ejashiko Ne digitalb, Episodi, me i ri, Pjesa me e re, Foli Arifikmeti, Urime Urime

Me Fal Beni Affet, Eshte nje serial Turk me Perkthim Shqip, Qe transmetohet ne Alsat M, Epizodi me i ri , 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, Pjesa, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, Bahar, Feride, Xhunet, Kemali, Familja Kozan, Histori Dashurie Eylil, Episodi.
Karaday Serial turk Me perkthim Shqip, eshte nje serial qe transmetohet ne Alsat m, Dhe Ktv, Karaday Epizodi, Pjesa Me e re, Ejashiko

Iffet, Seriali Iffet me perkthim Shqip, Ejashiko Epizodi me i ri, Pjesa me e re, Ktv Iffet, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119,

Dashuri e Ndaluar, Serial Turk Me Perkthim Shqip, qe transmerohet nga Klan Tv, EjaShiko Epizodi, Pjesa, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114

Yll Deti Serial Turk Me perkthim Shqip, Yll deti Deniz Epizodi, Pjesa, EjaShiko, Epizodi 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110

Poashtu ketu mund te gjeni Edhe Chatet me te Medha Shqiptare, Si AlbaChat, DardaniaChat, ArgetohuChat, Kosova Chat, Shqiperia Chat, Ilirida Chat, ZemraChat, Argetohu ne Chat Shqip, Gjeni Shoqeri te re njoftohu me Djem e Vajza nga Shqiperia Kosova, Maqedonia, Presheva, Diaspora, Njekohesisht mund te Ndegjoni edhe RadioZemra, Radio e cila Transmeton 24 Ore Muzik per ju Deshira Muzikore pa Kufi vetem ne Radio Zemra.

 Albachat
Gjeni Radiot me te medha Shqiptare ne faqet Tona, RadioZemra, Radio Forina, Radio Albertina, Radio Paradiso, Radio Recani, Radio Debreshi, Radio Gostivari, Radio Cegrani, Radio Kraka, Radio Florentina, Radio Gurbeti, Ars Radio, Radio Milenium, Radio Pendimi, Radio Deshmia, Radio Perendimi, Radio Islame. Radiozemra, ju mundeson te degjoni Live muzik ne cdo fund Jave me kengetar te njohur Nga trevat Shqiptare, Muzik Tallva Muzik Zbavitese, Muzik Argetuese, Poashtu per ju Kujdesen Dj Profesional Qe ju shoqrojn 24 Ore ne dite Puna e Palodheshme e Radiozemra ju ben qe ju te Ndiheni Te Kenaqur me Radion Ton

Degjoni dhe Shkarkoni Muzike Shqip, Muzike Shqip 2014, Hitet me te reja, Mp3 Shqip, Adrian Gaxha, Genta Ismaili, Adelina Ismaili, Shkurte Gashi, Tallava 2014, Duli, Mentor Kurtishi, Adem Ramadani, Shefqet Krasniqi, Ilahi, Ligjerata Islame, Irfan Saliu, Valle Dasmash, Melodi te pa Vdekshme, Hite 2014, Bekim Kumanova, Jaser Ziberi, Tallava Live, Kenge Dasmash, Floriani Vogel, Gold Ag, Kenge Patriotike, Mp3 Shqip 2014.

Poashtu gjeni edhe Lajmet me te reja Nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Bota, Zgjedhjet Parlamentare, Bdi, Pdsh, Rdk, Politik, Sport, Bota e Yjeve, Votimet, Futboll, Basketboll, Futboll Live, Ac Milan, Real Madrid, Barcelona, Bayern Minchen, Mancester United, Inter Milan, Juventus, Champions League, Uefa League, Seria A, Bundesliga, Liga 1, Super Liga, Super Sport, 1, 2, 3, 4, 5, 6, La Liga, Transmetim Live Sport, Liverpool, Mancester City, Vs, Finale.

Gjeni Videot me te rea Video, Humor, Muzik, Komedi, Seriale, Interesante, Lajme, Sport, Stucpat, Kafeneja Jone, Stresat, Emisioni 3nt, Filma Shqip. Ejashiko.

1 comment: